Взаємовідносини

Як встановлювати особисті кордону?

Встановлення здорових кордонів має вирішальне значення для загального щастя і благополуччя. Відстоювати свої кордони не так вже й легко, але якщо ви почнете це робити, то вони будуть служити вам в довгостроковій перспективі.

Будьте збираються у своїх “так”

Подумайте про всіх способах управління своїм часом, про те, як ви дозволяєте іншим використовувати ваш час і як ви справляєтеся з проханнями про послугу. Всякий раз, коли ви говорите “так” відповідальності або завдання, ви віддаєте свій дорогоцінний час.

Погоджуйтеся тільки на обов’язки і можливості, які дійсно послужать вам, і не відчувайте себе винуватим, кажучи “ні”. Успішні люди розуміють цінність часу, вони розуміють важливість наявності кордонів навколо того, щоб говорити”так” і “ні”.

Говоріть голосніше

Ви несете відповідальність за те, щоб говорити про своїх кордонах. Одна з найбільших речей, в яких люди помиляються, – це віра в те, що всі інші несуть відповідальність за те, щоб з’ясувати, які їх межі, і дотримуватися ці уявні кордони. Але як ви можете очікувати, що інші будуть поважати ваші кордону, якщо вони навіть не знають, коли перетинають межу?

Так, висловлюючи свої кордони, ви можете відчувати себе некомфортно, але обговорення меж не означає, що ви не цінуєте свого партнера, друга, члена сім’ї. Коли люди встановлюють з вами кордону, краще за все вважати, що це здоровим кроком, тому що вони намагаються продовжити відносини.

Прийміть неприємні емоції

Ви можете навіть відчувати себе винуватим, встановлюючи особисті кордону, навіть якщо вони необхідні для загального благополуччя. Але багато хто вважає, що почуття провини означає, що ми не повинні встановлювати межі. Але те, що ви відчуваєте себе погано під час розмови, не означає, що ви робите щось не так. Насправді, ви, ймовірно, будете почувати себе погано перші пару раз! Однак ці розмови стануть легше по мірі того, як ви будете практикуватися у встановленні своїх кордонів.