Взаємовідносини

Як соціальні мережі впливають на ваші стосунки?

Чи може перегляд, здавалося б, ідеальних пар в соціальних мережах перешкодити вашим романтичним відносинам? Давайте розбиратися!

Звичайно, соціальні мережі не дуже вже й шкідливі для відносин, якщо правильно їх використовувати. І навіть дослідження показують, що використання соціальних мереж може як позитивно, так і негативно впливати на відносини, в залежності від того, як вони використовуються. Наприклад, соціальні мережі можуть сприяти нездорового порівнянні і нереалістичних очікувань того, якими повинні бути відносини, і пари можуть витрачати більше часу на створення “образу” того, ким вони не є, замість того, щоб зосередитися на самих відносинах.

Негативний вплив соціальних мереж на відносини:

Соціальні мережі можуть створювати нереалістичні очікування

В Інтернеті ви бачите пости з купою фільтрів, які тільки підкреслюють нереалістичні образи того, що таке ставлення. Спроба відповідати може відволікти вас і вашого партнера від відносин. Ви можете почати заздрити тому, як багато хто публікує щось про свого партнера, і відчувати образу на вашого партнера за те, що він не робить того ж.

Ревнощі

Багато засмучуються, бачачи, що їх партнерові хтось подобається в Інтернеті. Використання соціальних мереж підсилює почуття підозрілості і ревнощів у романтичних стосунках.

Соціальні мережі можуть зробити повсякденне життя менш цікавою

Шикарні

Соціальні мережі, як правило, ігнорують буденні сторони життя будь-якої пари. Адже ніхто не буде викладати в соціальну мережу свої сварки і роботу по будинку.

Це може відволікти вас від якісного проведення часу з вашим партнером

Чим більше ви подсаживаетесь на дофаміновий викид в соціальних мережах, тим менше захопленими ви будете почувати себе в звичайні і абсолютно нормальні моменти життя. Іноді якісного проведення часу з партнером – це просто посидіти і поговорити по душах, без всяких телефонів.

Проблеми з власним сприйняттям

Відфільтровані і відредаговані зображення, які ви бачите у всіх соціальних мережах, можуть викликати невпевненість у своєму власному тілі.

Ця невпевненість, викликана соціальними мережами, може вплинути на емоційну і фізичну близькість, а значить і на ваші відносини з партнером.