Взаємовідносини

4 речі, які обов’язково потрібно зробити перед початком нових відносин

Ви можете вийти з тривалих відносин і виявити, що всього через кілька тижнів ви вже знайшли собі нову пасію. І, швидше за все, це не призведе до міцного зв’язку, а лише буде для вас скороминущим захопленням. Після такого роману ви залишитеся з собою і з неприборканої емоційної болем один на один.

Ви повинні знати, що після важкого розриву вам буде складно різко перейти до повноцінних стосунків. Потрібно якийсь час на відновлення!

Є чотири основні кроки, які вам потрібно зробити, перш ніж ви будете готові почати нові відносини після завершення інших довгострокових відносин:

Залишайтеся самотніми до тих пір, поки не будете впевнені, що починаєте відносини по правильним причин

По-справжньому люблять, віддані відносини – це відносини, в яких кожний з партнерів звільнений від минулих образ, а також готовий працювати над відносинами.

Щоб досягти цього, вам буде потрібно пройти шлях. Дозвольте собі постраждати, адже процес скорботи, пов’язаний з подоланням розриву, може бути тривалим і болючим. Не кидайтеся на шию першому зустрічному, а постарайтеся самі прожити всю ту біль, яку заподіяв вам розрив.

Навчіться себе любити

Ви, напевно, чули таку фразу: “Ніхто і ніколи не зможе любити тебе більше, ніж ти сам”. Це правда! Ми залучаємо людей, які будуть ставитися до нас так само добре, як ми ставимося до самих себе. Якщо ви вважаєте себе негідними або непривабливими, то потенційний коханий може почати нехтувати вами, тому що з часом він почне відображати ваші власні недоліки.

Дізнайтеся, як виглядають здорові стосунки, і не поспішайте

Після шлюбу або тривалих відносин легко ідеалізувати наступного людину, з якою ви будете зустрічатися. Але правда про побачення після розриву полягає в тому, що реальна оцінка підходящого партнера виходить далеко за рамки того, чи зможе він вписатися в ту ж роль, що і ваш колишній. Мова йде про те, щоб дізнатися, хто ви і чого хочете, а потім по-справжньому дізнатися кого-то з плином часу.

Прочитайте літературу, знайдіть пару, яка вам подобається, і спробуйте зрозуміти, в чому секрет їх здорових відносин. Присвятіть себе процесу розуміння того, що потрібно для того, щоб побудувати здорові відносини.

Отримуйте задоволення

Коли ви вирішите знову ходити на побачення, то поставтеся до цього як до пригоди, а не як до тягаря. Підготуйтеся як можна краще, потім розслабтеся, отримуйте задоволення і довіряйте процесу.

Подумайте про те, що ви б хотіли бачити у своєму партнері і починайте просто спілкуватися з людьми. Побачення – це можливість познайомитися з новими думками, оточенням та способом життя.

Найголовніше – це вміти насолоджуватися цим процесом і навчитися правильно розуміти свої почуття. Чи ви відчуваєте легкість і радість поруч з цією людиною або вам тривожно? Може, ви відчуваєте незручність?