Краса та самопочуття

Страх і невпевненість дають багато проблем і висмоктують енергію. Як я з ними справлялася з допомогою мудрі ахамкара

На дні, швидше за все, вже вийшла стаття про те, які емоції можуть найсильніше впливати на фізичне тіло, його красу, молодість і здоров’я. І на перше місце, особисто за своїми спостереженнями і відчуттів я ставлю страх. Особливо страх за близьких і самого себе. Звичайно, ми не можемо уникати цієї емоції, але іноді вона настільки сильна, що ти не можеш заспокоїтися і мислити розумно. Від того ж страху і невпевненості ми здійснюємо дивні вчинки, а потім не можемо цього знайти виправдання. Тому для мене важливо було знайти мудру, яка допоможе справлятися зі страхом і невпевненістю в собі. Сьогодні я їй і хочу поділитися

Страх найбільша проблема, ну моя у всякому разі – я постійно переживаю про щось і боюся незвіданого, особливо важко переносяться незрозумілості з власним фізичним тілом і здоров’ям, так як я два роки не могла дізнатися свою проблему і це підкосило і фізично, і емоційно. А ще страх дуже сильно висмоктує життєву енергію і сили. Зауважте, що коли ви чогось боїтеся, тривожитеся, не можете зібратися і заспокоїтися, то потім стільки ж довго відчуваєте втому і порожнечу. Ніби чогось не вистачає, і справді не вистачає – енергії. Іноді цим користуються енерговампіри, викликаючи страх і підживлюючись чужими емоціями.

Як бачите ні здоров’ю, ні красою, ні душевної рівноваги страх не дає абсолютно нічого, тому доводиться брати себе в руки і вчитися відсувати цю емоцію від себе. Тому я і шукала мудру, але все було не те, поки не знайшла мудру Ахамкара. Давайте тепер про неї докладно.

Для тих, хто не в курсі мудрі – це йога пальців, яка призначена для різних ситуацій. Перед мудрою і після краще помити руки. Мудрі використовують – йога, східні танцівниці, під час медитацій і т. д.

Мудра Ахамкара:

Отже, як ви вже зрозуміли ця мудра допомагає боротися з власною невпевненістю та страхом, а також підвищує власну самооцінку і допомагає зрозуміти що ти хочеш, з нею приємно думати і приймати власні думки. Просто тому, що ти не піддаєшся страху і можеш міркувати нормально. Це основа, коли я їй користуюся – зараз вже не так часто, але буває.

Як робити:

  • сідаємо в зручну позу, мудру роблять двома руками
  • вказівний палець трохи згинаємо
  • а великий палець кладемо на бічну поверхню вказівного пальця
  • інші пальці випрямлені і розслаблені, не напружуйте руки

Мудру роблять про 5 до 15 хвилин. Рекомендують представляти, як страх покидає вас і ви стаєте більше сильним і впевненим у собі людиною.