Краса

Не вистачає активності і працездатності, тоді варто спробувати розтирати ніс

Давно валялася біля мене ця замітка в записній книжці, але я її знайшла і спробувала і тепер досить часто використовую, коли втомлююся довго працювати, друкувати або мені не вистачає концентрації. Тому вирішила і з вами цією знахідкою поділиться, оскільки знаю, що такі “фішки дуже багатьом подобаються. Адже багато зараз автоматизовано і щоб підвищити активність нічого складного робити не хочеться – от тому такі методи і користуються популярністю: швидко, просто і ніяких витрат. Тому, давайте вже швидше поговоримо про таку практику.

Чомусь дану практику відносять до даоським, хоча цього я рішуче не розумію, але в позначках у мене стоїть, що це нібито даоська практика. Ну хто його знає, все ж сперечатися на цю тему безглуздо, раз написано значить сперечатися не буду, але знайшла техніку я давно, тому точно вже і не пам’ятаю звідки я про неї дізналася, вже вибачайте. Сенс даної практики полягає у тому, щоб підвищити власну активність, працездатність і можливість концентрації, якщо ви сильно втомилися і вам потрібно трохи відпочити, щоб і далі виконувати поставлене перед вами роботу, так як ми не роботи і в якісь моменти часу наша трудова активність і зовсім падає “на ні”, але з деякими фішками це можна виправити.

Зокрема, нам радять “розтирання носа”. Ну точно не складно і займає пару хвилин. Що я можу відзначити – так, підвищується активності, розслабляєшся і можеш довше працювати за документами, комп’ютером або вивчати іншу інформацію, коли сил не дуже багато. Але, іноді я не знаю з якої причини ця вправа може розслабляти куди сильніше, ніж потрібно і іноді хочеться спати. Тому оптимальний час на його виконання в мене 1-2 хвилини. Ми звичайно всі різні, але і ви дивіться самі – який час саме для вас оптимально для такої вправи, щоб ви трохи зняли напругу і втому, але не сильно розслабилися, щоб спати. До речі, треба перед сном спробувати, але про це як-небудь іншим разом.

Мабуть, це ось такий невеликий недолік. В іншому ж, при наявності якихось проблем не забувайте, що стоїть перед гімнастикою або вправою поговорити зі спеціалістом, якщо того вимагає ситуація.

Як робити вправу:

Все досить просто. Сядьте так, щоб вам було зручніше і великими пальцями з двох сторін, круговими рухами розітріть ніс. Йдемо ми знизу вгору. Після чого можна приступати до основної своєї роботи, зробивши такий невеликий перерву.