Діяльність

10 способів присвятити себе навчанню протягом усього життя

Навчання – це процес протягом усього життя, особливо якщо ви підприємець. По мірі розвитку суспільства та технологій важливо стежити за останніми тенденціями і кращими практиками, щоб ви і ваш бізнес могли продовжувати рости.

Ми запитали членів Ради молодих підприємців, як вони взяли на себе зобов’язання навчатися протягом усього життя за межами традиційної обстановки в навчальному класі. Ось що вони радять:

1. Подорожі.

«Немає кращого способу усвідомити нові ідеї і навчити себе, ніж бути в нових місцях, знайомитися з новими людьми і знайомитися з новими культурами. Подорож може не дати вам багато чого, але дасть вам освіту, якого ви не зможете отримати в класі».

2. Спробуйте нові речі.

«Важливо вийти за межі своєї зони комфорту і спробувати речі, які ви, можливо, зазвичай не пробували б. Це може бути читання книги на тему, до якої ви зазвичай не тяжієте, їжа кухні, яку ви зазвичай ніколи не пробуєте, або концерт музичного жанру, в який ви ніколи не грали. Розкриття себе за межами свого міхура – відмінний спосіб продовжувати рости і вчитися».

3. Діліться знаннями з іншими.

«Навчання інших також вчить вас чогось. Це кращий тест ваших власних знань. У кого б ви не вчили або наставляли, будуть питання. Це змусить вас критично мислити та пропонувати вдумливі відповіді».

4. Підтримуйте зв’язок з наставниками.

«У кожного власника бізнесу є пара наставників, на яких вони покладалися, коли починали свій бізнес. Є велика ймовірність, що у них є багато знань, якими можна поділитися, і тільки тому, що вам вдалося створити успішний бізнес, це не означає, що ви дізналися, що вони можуть запропонувати. Підтримуйте зв’язок з людьми, які допомогли вам розпочати».

5. Читайте блоги.

«Читання профельних блогів – відмінний спосіб практикувати навчання протягом усього життя. Оскільки повідомлення в блозі коротше, у порівнянні з книгами, ви можете багато чому навчитися за короткий час. Я намагаюся читати принаймні кілька разів на день, щоб надихнутися, поліпшити свої навички письма і вчитися чомусь новому.

6. Дивіться лекції на YouTube.

«YouTube повний професорів, які читають освітні лекції для всіх бажаючих».

7. Продовжуйте задавати питання.

«Дуже важливо виявляти цікавість до життя, щоб вона ніколи не ставала нудною. Якщо ви як і раніше цікаві до всього, що потрібно знати, це спонукає вас продовжувати вивчати нові речі, можливо, навіть ті речі, про які ви ніколи не думали, що можете зробити».

8. Смотрете документальні фільми.

«Простий і цікавий спосіб практикувати навчання протягом усього життя – дивитися документальні фільми. Є безліч приголомшливих документальних фільмів, і це відмінний спосіб дізнатися більше про світ».

9. Займіться онлайн-курсами.

«Мені подобається зручність онлайн-курсів, які я можу запускати і зупиняти, а потім знову починати, коли у мене є вільні півгодини. Для мене це продуктивний спосіб розслабитися після роботи або зайнятися чим-небудь, коли я застряг десь, наприклад, в аеропорту або в літаку».

10. Слухайте аудіокниги.

«Аудіокниги – це супер зручний спосіб щодня пізнавати щось нове. Будь то щоденна поїздка на роботу, під час обіду або навіть під час більш простих задач на роботі, це простий спосіб споживати новий матеріал і зберігати свою перевагу. Я особисто роблю 30-хвилинну прогулянку кожен день після обіду, просто щоб переконатися, що у мене є «читання»».