Краса

Хочете трохи відпочити, підвищити концентрацію і інтелект, пам’ять. Тоді можна спробувати вправа “фіга-клас”

Я впевнена, що багатьом з нас потрібен невеликий перерву на 5-10 хвилин, щоб трохи відпочити і підвищити роботу свого інтелекту, адже протягом дня ми втрачаємо уважність та активність. І немає нічого краще, так званої пальчикової гімнастики. І вправа “фіга-клас” точно не викличе великих труднощів, але приготуйтеся, що доведеться покрутити “шестерінками” в голові, так як руки будуть відмовлятися думати і робити те, що ви хочете. Пробуємо проста вправа для свого інтелекту і відпочинку. Всім дякую, що завітали на канал і давайте почнемо.

Така вправа займає від сили 5 хвилин, якщо не захопить вас на довгі період часу. Але відмінно допомагає розслабитися, зняти напругу і втому протягом дня. А також попрацювати зі своєю уважністю і концентрацією, яка втрачається з плином часу і людині просто необхідно відвернути свій погляд на щось інше, навіть на просту гімнастику. І при цьому, вправа змусить вас подумати, задіяти інтелект, а за рахунок включення в роботу відразу двох рук ви покращуєте пам’ять і кмітливість. Приймати рішення і шукати нові ідеї буде набагато простіше.

Я напевно повторюся з виразом минулого схожою статті, але вважається, що подібними техніками користувалися такі філософи, як Арістотель і Гіппократ. Звичайно, точно не скажеш, але безумовно в цьому щось є. Так як і правда схожі тренування не тільки піднімають настрій, але і покращують кмітливість, та й відпочинок у пару хвилин ще нікому не заважав, щоб поліпшити свою продуктивність.

Як робити вправу “Фіга-клас”:

Вправа дуже просте для виконання:

  • сядьте зручніше, руки перед собою
  • однією рукою ви показуєте клас, а другий фігу
  • ваше завдання: швидко поміняти руки на протилежні і не заплутатися, тобто права рука показувала фігу, а ліва клас. Завдання зробити фігури протилежними
  • поступово швидкість вправи і зміни фігур збільшує або додають бавовна в долоні перед зміною фігур
  • скільки часу робити вправу залежить від вас: від 1-5 хвилин і більше, якщо є бажання

Ось така сьогодні практика. Сподіваюся, що вона була вам корисною і цікавою. Не забувайте поділитися своєю думкою Подобаються вам такі вправи.