Краса

Гра з кольором тарілок або як контролювати апетит просто змінивши колір посуду

Скоро новорічні свята і саме до них нам хочеться привести себе і свою фігуру в порядок. Нехай часу і небагато, але за два тижні можна зробити багато. Зокрема знизити свій апетит, контролювати його і вчитися не переїдати – це не тільки допомагає привести фігуру в порядок, але ще й допомагає тілу, здоров’ю., так як переїдання нічого хорошого нам не дає. Ну і перед святами непогано влаштувати собі дні відпочинку, щоб потім не набрати нічого зайвого. Як нам в цьому допомагає гра з кольором тарілок і як контролювати апетит за допомогою посуду. Давайте дивитися

ok – вільний доступ

Дуже часто на нас з вами впливають оточуючі нас кольору. Іноді ви можете турбуватися або дратуватися просто тому, що вас оточують відтінки, які сприяють подразненню і емоційного дискомфорту. Так, колір – це прямий вплив на фізичне тіло і природно нашу емоційну стабільність, а значить і здоров’я, як би це дивно не звучало. І звичайно, такий дискомфорт може вести до витоку енергії, а ви і не помічаєте. Якось мені довелося побувати в кімнаті червоної за кольором, ну і м’яко кажучи, це не дуже приємно і довго ви там перебувати важко.

Природно, що таким чином на нас впливають і в магазинах, коли хочуть щось продати і в маркетингу, коли роблять товар найбільш апетитним і привабливим за допомогою кольору. Тож, і ви можете почати контролювати самого себе, свій апетит за допомогою посуду (та й інтер’єру теж) і її відтінку. Скінчено, це дуже важливо, якщо людина їсть швидко, звик переїдати або постійно хоче що-небудь перекусити – це веде до набору зайвих сантиметрів на талії і фізичного тіла користі ну ніяк не дає. А виходить це за рахунок так званого емоційного голоду, який виникає у відповідь на сильні емоції (які викликаються і оточуючими відтінками). У чому відмінності фізіологічного і емоційного голоду. Давайте подивимося:

Як бачите, останній нам не помічник. Але які відтінки найчастіше спонукають апетит і сприяють тому, що постійно хочеться чого-небудь перекусити або пожувати.

Відтінок посуду і апетит:

Найчастіше за яскраві емоції і активність у нас відповідають теплі кольори і відтінки, яскраві, але не приглушені. Це такі кольори, як: яскравий червоний колір (у великих кількостях цей відтінок викликає бажання втекти з приміщення і він просто дратує, а в посуді викликає апетит), відтінки жовтого і оранжевого – вони піднімають настрій, чому й з’являється бажання “з’їсти трохи більше”. Як кажуть східні мудрості: сідає за стіл потрібно абсолютно спокійним”.

Зелений колір заспокоює і викликає почуття гармонії, багато хто вважає, що він не викликає сильного апетиту і допомагає контролювати себе, щоб не переїдати. Білий символізується з кольором чистоти і свіжості, що власне допомагає найбільш спокійно ставиться до трапези.

І абсолютно протилежні відтінки, які абсолютно не сприяють підвищеному апетиту, як і емоційного голоду – холодні кольори, що символізують спокій і гармонійність. Відтінки блакитного, синього, фіолетового, сірого і навіть чорного. І це дійсно так. Є у мене спеціально блакитна тарілочка, яка абсолютно не викликає бажання поїсти, що нерідко допомагало, коли це потрібно було.

Звичайно, тут можна грати з кольорами і відтінками, помічаючи свою реакцію і отримуючи свою користь. Адже у кожного свої цілі.

Ось така стаття вийшла. Сподіваюся, що вона була вам корисною і цікавою? А ви помічали моменти, як ви реагуєте на кольори і відтінки? Діліться своєю думкою