Флора

Садовий шопоголік в garden plants

Поїздку в Garden Plants я відкладала разів десять. У мене на це були різні причини. Вони почали мені дзвонити з середини квітня. Спочатку було дуже холодно, потім я була дуже сильно зайнята, а потім поїхала моя подруга, яка живе неподалік, яку я хотіла відвідати з оказією, і вже разом з нею поїхати в розплідник. Терміни переносили без проблем і найменшого невдоволення.

У підсумку на травневі всі нарешті склалося. Замовлення у мене був великий. У підсумку з 51 позиції не вистачало 3х: тульбаргии, жовтого морозника, якого я дуже хотіла, і колер.

Коли ми приїхали, народу було дуже багато, і мені довелося зайняти чергу. Але поки я оглянула всі теплиці,а їх п’ять, народ розсмоктався, і у мене була можливість спокійно подивитися і задати питання.

У підсумку я відмовилася від чверті позицій, але докупила ще більше. Асортимент в розпліднику просто величезний! Рослин дуже багато.

Персонал чудово орієнтується в цьому хаосі, але запитати що-то практично нереально. Треба буквально ловити працівників, тому що вони дуже зайняті.

Ну і найголовніше: матеріал дуже нерівний. В одному і тому ж горщику P9 або P8 за одну і ту ж ціну!!! може виявитися зовсім маленький сіянець, мерістемний проросток або держак, а може, цілком розвинене рослина. Як пощастить. Це залежить від віку, те,що затрималося довше має шанс підрости.

Мене вразив молодий чоловік, який видавав замовлення. Все швидко, чітко, прекрасно знає на пам’ять весь асортимент та ціни на нього. Я добрала багато дрібних позицій, все порахував моментально. Відповів на мої запитання рослинам.

Великий плюс -невисокі ціни. Можна накупити всяких козявок і дорощувати. Все цілком життєздатними, але безумовно потребує турботи. Але тут вже кожен вирішує сам: дрібні і дешево або великі, але дорого. До речі, дрібниця не обов’язково вигідніше. З нею багато мороки, а велика рослина в великому горщику часто можна і навіть потрібно поділити при посадці.

Тому в якийсь момент вона просто завила, і я поспішила їхати. У нас було безліч пакетів, допомогти нікому, всі зайняті, але мені дозволили під’їхати прямо до теплиці, де видають рослини. Подруга виносила пакети, а я вкладала їх у машину. Вдома не дорахувалася двох паркових троянд, які я купила для сестри.

Подзвонила менеджеру по роботі з клієнтами. Вона обіцяла дізнатися, але мабуть, забула про мене. Подзвонила ще через пару днів, мене з’єднали з розплідником. Шановний молодий чоловік знайшов одну мою троянду, і сказав: приїжджайте, з другої розберемося.