Діяльність

Причини, по яким ви почуваєте себе розбитим вранці

Не кожна людина вранці прокидається з гарним настроєм. Найчастіше це пов’язано з тим, що ви почуваєте себе розбитим. Але як же з цим боротися?

Для початку необхідно розібратися з причинами, за якими ви себе відчуваєте. Тому сьогодні ми відзначимо ті фактори, які негативно впливають на Ваше пробудження.

Причина 1. Погане харчування

Саме харчування впливає на якість сну, відповідно на пробудження. Незбалансоване харчування, вживання шкідливих продуктів призводить організм людини до авітамінозу і нестачі мінералів. Вони, як відомо, вкрай необхідні для правильної роботи всіх органів і систем.

Якщо у вас виникає нестача вітамінів А, С, В 12, кальцію і магнію, які відіграють важливу роль у роботі нервової системи, то Ви точно будете почувати себе розбитим вранці.

Причина 2. Стрес

Не варто забувати про те, що саме стрес робить людину менш енергійним і безпосередньо впливає на нервову систему людини.

Чому може виникнути стрес? Наприклад, навіть якщо ви працюєте на ненависній роботі, але у вас не виникали конфлікти, ви обов’язково відчуваєте стрес. Статистика показує, що 70% людей працюють на тій роботі, яку не люблять. Ці ж 70% знаходяться в стан стресу.

Спробуйте зробити зміни у своєму житті, виключіть все, що може викликати стрес.

Причина 3. Зневоднення

Як відомо, людина на 80% складається з води. Тільки уявіть, що буде з організмом, якщо виникне дефіцит?

Саме нестача води призводить нас до погіршення пам’яті, виснаження організму і важке пробудження вранці. Зробіть собі за звичку пити 1,5-2 літри води в день. Також, тільки прокинувшись, випийте склянку води, яка пробудить вас і наповнить енергією.

Причина 4. Сидячий спосіб життя

Якщо ви будете багато сидіти і мало рухатися, то у вас точно будуть не лише проблеми зі здоров’ям, але ви будете почувати себе розбитим вранці.

Пам’ятайте, що без фізичних навантажень ніяк не обійтися, особливо при сидячому способі життя. Офісний працівник в середньому проводить по 8 годин за робочим столом. Лікарі рекомендують таким людям щогодини робити 5-е перерви, щоб пройтися або зробити невелику зарядку.

Причина 5. Недолік сну

Це найголовніша причина поганого самопочуття вранці! Сон необхідний для того, щоб людина могла відновити енергію і життєві сили. Тому, якщо у вас не буде достатньо сну, то ви будете почувати себе погано.

Постарайтеся дотримуватися правильного режиму сну – спіть по 7-8 годин, лягайте спати до 22:00. Пам’ятайте, хороший сон-це запорука гарного самопочуття!