Діяльність

Міфи про віддалену роботу

Зараз ми все більше чуємо про віддалену роботу. Прям весь інтернет, починаючи блогерами і закінчуючи новинними сайтами, говорить нам про це.

Варто відзначити, що навіть мільйонери, які заробили саме віддалено. Але, як і в інших тематиках, про віддаленій роботі є міфи.

Отже, представляємо Вашій увазі міфи про віддаленій роботі:

Міф 1. Віддалений працівник завжди може працювати, де хоче

Практичний кожен чув гасло «Віддалена робота це легко і де завгодно, хоч на краю світу». Але не все так просто. Почасти, фрілансер може мати гнучкий графік, але це не в кожній роботі.

Наприклад, якщо люди, які віддалено працюю на Америку, тому прив’язані до їх часу (у нас це ніч).

Також (особливо на перших порах) віддаленого працівнику, який працює вільно і бере проекти, необхідно брати багато замовлень. Адже заробіток буде залежати від виконаної роботи, а якщо клієнтові потрібно виконати роботу терміново, що працівник буде сидіти за комп’ютером, поки не виконає проект.

Міф 2. Якщо у мене буде віддалена робота, то моє життя стане простіше

Ох, і з цим твердженням не все так просто. Справа в тому, що фрілансеру необхідно бути самодисципльованим. Тому, якщо Ви вирішили стати фрілансером, то знайте, що якщо в офісі вас перевірять, чи робите Ви роботу, то вдома Вам ніхто не буде заважати». З-за цього можна розслабитися і навіть не встигати працювати.

Міф 3. Віддалена робота це супер, вона завжди буде подобатися

Можливо, на початкових порах така робота буде «казкою» – начальник не буде сидіти над душею, колеги не буде дратувати. Але в цьому є ризик – Ви можете ізолювати себе від суспільства. Звичайно все залежить від самої роботи, але ризик є завжди, будьте уважні.

Міф 4. Якщо я буду працювати вдома, то там завжди буде чисто

Дане твердження не завжди є дійсністю. Це тільки здається, що працюючи вдома можна підтримувати чистоту. Найчастіше у фрілансерів «творчий безлад». Пов’язано це з концентрацією на роботі і відсутністю самодисципліни. Але все залежить від людини.

У висновку варто зазначити, що дистанційна робота – це дійсно класно. Але Вам доведеться вчитися самодисципліни і планування свого часу. Кажу з особистого досвіду:)

Успіхів Вам!

Читайте також: