Життєві лайфхаки

Головні помилки, що заважають бажанням збуватися

У кожної людини є мрії, бажання, цілі. Це все можна представити в такій картинці: до мети людина пливе на судні, а парус – це бажання. Але не кожна човен довезе вас до мети, навіть з вітрилами. Чому?

Відповідь досить проста – є помилки, що заважають нашим бажанням.

Отже, ось 3 головні помилки:

Помилка №1. Нав’язливе бажання

Для людей це дуже властиво. Ми дивимося на інших людей і, найчастіше, хочемо точно такого ж успіху для себе. Але варто відзначити, що кожна людина індивідуальна і має свої здібності. Ми не можемо бути ідентичні. Саме бажаючи чужих успіхів, ми можемо змусити себе щось доводити і розчаровуватися в кінцевому результаті, так як вийшло не так.

Психологи стверджують, що це є насильством над собою, тому що заважаємо своїм справжнім бажанням збуватися. Не дивіться на інших. Ви можете лише взяти як приклад, щоб прагне до успіху, але не обманюйте себе. Нав’язливе бажання – це безпосередньо шлях до своїх мрій.

Помилка №2. Занепокоєння

Саме занепокоєння заважає нашим бажанням збуватися. Вона або загальмовує, або взагалі зупиняє.

Повернемося до ілюстрації з судном. Ваша мета – допливти до південь. . . ви пливете в правильному напрямку. . . але раптом в голові з’являються різні думки на кшталт «може я не туди пливу? ». Разом з цими думками відразу з’являється відчуття неспокою, в результаті ви змінюєте курс в інший напрямок. У підсумку ви не допливете до потрібної мети.

Як не давати місце неспокою? Навчіться контролювати свої думки і думайте про свою мету як про вже исполнившемся факт. Також сильне бажання досягти мети породжує занепокоєння, оскільки дезорієнтує вас.

Помилка №3. Невміння чекати

Дана проблема безпосередньо пов’язана з попереднім пунктом – нав’язливе бажання. Людина по своїй суті є нетерплячим, а якщо з’являється почуття страху, то воно посилюється. Ми хочемо отримати все і відразу.

Крім того, іноді, невміння чекати породжує неспокій.