Флора

Знайомтеся, котик плюшу

В будинку вже є два молодих сибірських кота, літня кішка і підліток-собака. Попри те що, що його прихистили чудові люди, Плюше довелося непросто. З одним із молодих котів він ніяк не міг знайти спільну мову. Коли я його забрала, вздовж хребта, від середини до самого хвоста у нього була рвана глибока подряпина, мабуть, наслідок останньої бійки. Власне тому Ганна і шукала нових господарів котикуу.

Характер у Плюши складний. Незважаючи на свій пристойний розмір, він трохи боягуз і страшенно впертий. Не їсть нічого, крім сухого корму. Що тільки я йому не пропонувала!Котячі ласощі, курочку, сирок, вітамінки, овочі – понюхає і все. Тільки недавно став цікавитися зеленню: лазити по підвіконнях, де стоять квіти. Я стала приносити йому з вулиці травичку, він страшенно задоволений. То шерсть в шлунку, то вітамінів не вистачає.

І взагалі, тільки зараз, через два місяці котик став відтавати. Грати, досліджувати будинок. Весь цей час я привчала його до рук, регулярному чісування, “показувати зубки”, інакше до цього ми ніяк не могли дати йому глистогінний, тільки обробляли від кліщів і бліх, капали на холку. Кажуть, що краплі Стронгхолд, які мені порекомендувала наш ветеринар, захищають і від паразитів в кишечнику, але цього, звичайно, недостатньо. А таблетку дати йому по-доброму спочатку було просто неможливо: ні загорнути в їжу, ні влити з водою, ні запхати в рот. Він люто пручався, плювався і з пащі починали текти слюні.

До честі Плюшика треба сказати, що він бездоганно з самого початку став ходити в лоток, і жодного разу за два місяці не траплялося жодних ексцесів. Зрозуміло, ми слідкуємо за чистотою лотка, та й він сам не дає нам забути про це. Негайно сповіщає про необхідність прибирання.