Краса

Підведи підсумки дня або як розвинути подяку до всього, що маєш і отримуєш. Що це дає здоров’ю і людини в цілому

А вам здається, що нічого доброго в житті не відбувається? Начебто все одне і теж: ті ж люди, ті ж чашки, кружки. За що бути вдячним себе і Всесвіту не зрозуміло, та й приводу для радості особливо не помічаєш. А ось насварити себе: свою зовнішність, здоров’я і фізичне тіло – це ж добру справу. Ні, ну а що начебто і легше стає. Так, але тільки на початку, а зацикленість на невдачах і відчуття, що “все погано” не покидає. Але як же тренувати почуття вдячності? Навіщо це потрібно і що дає здоров’ю, і людині? Що це за закон подяки? Давайте подивимося.

Про закон подяки ми говорили на каналі дуже часто, та й самі читачі його не раз помічали: як він дійсно працює і що дає. Але давайте повторимо трохи, якщо ви не розумієте плюсів у цьому законі Всесвіту. Так, його вважають одним законом Всесвіту, що ґрунтується на отриманні і передачі енергії в енергополе і навколишнє середовище, адже все є енергія: наші слова, думки , емоції і почуття. Тобто , ти даєш ти отримуєш, ти тягнеш – у тебе тягнуть Якщо говорити на прикладі, то під час Подяки людина випромінює багато позитивних емоцій, якщо він дійсно вдячний. Позитивна енергія, переробляється і повертається до нас в обсязі, відповідно, людина отримує ще більше того, за що він вдячний. Тільки дякують за все щиро, а не з надією, що щось впаде з небес. Тільки людина в силу своїх особливостей не помічає того хорошого, що йому дається. А от негатив відзначає відразу.

Ось зворотний приклад відсутності подяки та постійного наруги себе, скарг про те, що все погано. На що найчастіше скаржаться людина? Так, на здоров’я і ніякої вдячності до свого тіла у нього немає. Відповідно, постійний негатив тільки притягається, як за законом передачі енергії, так і за законом подяки. І природно, що чим більше скаржишся і плачеш про те, що все погано, тим більше отримуєш. А здавалося б – ну за що?

Тому, іноді корисно сісти і підвести підсумки минулого дня, що розвинути в собі почуття вдячності за все те, що маєш і зрозуміти, що не все так погано, як може здаватися.

Як робити практику:

Зазвичай для цієї вправи заводять окремий блокнот, книжку, ну або друкують на ПК, якщо є можливість пишуть на планшеті. Загалом, використовують будь-який спосіб винести інформацію з голови на джерело. А саме вправу проводять в кінці дня – що роблять. А записують все те хороше, що ви побачили за добу, що відбувалося, кому і за що ви можете бути вдячні (може самому собі). Відкиньте невдоволення життям і своїм фізичним тілом. І варто лише глянути, як ви побачите більше позитивних моментів, ніж вам здається.

І намагаються робити таку практику кожен день, якщо втомилися можна зробити перерву. А з часом і записувати не доведеться – ви станете помічати більше позитивних моментів, менше лаяти себе і виявляти невдоволення, що так впливають на фізичне тіло: молодість, красу і здоров’я.