Краса

Вправа крик повертаємо собі молодість, овал обличчя і пропорції обличчя

Впевнена, що багато хто знаходяться в гонитві за красою і молодістю, але не приділяють часу гімнастики для обличчя і навіть найпростіші вправи викликають лінь і небажання щось робити. Так, бувають і такі дні. Але потім ти дивишся в дзеркало і розумієш, що пора б узятися за себе. Звичайно, багато залежить і від емоційного стану душі, і від прийняття самого себе, але ще більше від того – ти приділяєш собі час чи ні. Тому, давайте сьогодні поговоримо про такій вправі, як “крик” – воно дуже цікаве і розслабляє. Впевнена, що багатьом він сподобається

Зауважте, як ви зараз, напружені і це не тільки тому, що емоційний стрес, завантаженість і т. д. Це ще залежить і від вашого особи – так, воно в більшій мірі зберігає все ваше напруга, яке збиралося не день і навіть не два, а ви йому не допомагаєте. А хочете невеликий експеримент – спробуйте зараз широко відкрити рот (тільки повільно). Впевнена, що у багатьох цього не вийде зробити або зі “скрипом”. Ось вам і причина зморшок, старіння, “несвіжого” вигляду особи, млявості і поганого настрою. Якщо ви ще не до кінця зрозуміли, то давайте подивимося на зображення:

Таким чином можна сказати, що проблема в наших емоціях і невміння розслаблятися, знімати втому і напругу. Особливо зі свого обличчя. А ЖМ найсильніша і ви самі не помічаєте, як вона напружується. Звідси і спотворення пропорція, овал обличчя починає плисти, присутній незрозуміло напруга і тривога. А зморшок таке тільки в радість і вони швидко з’являються. Після вправи ви відразу можете відчути, як стало легко і вільно, ніби “камінь впав”, який ви тягли стільки часу. Розмовляти стане простіше, і це до речі підійде тим, хто змушений багато говорити, так як відчуття напруги не сприяє хорошою дикції.

Як бачите – практика корисна для багатьох моментів. І перед тим, як ми перейдемо до самого вправі “Крик” варто сказати, що при наявності складних проблем, будь ласка, не забувайте про зарядку чи вправі поговорити зі спеціалістом, якщо це потрібно і необхідно.

Вправа “крик” – як робити:

  • сядьте зручно
  • і почніть повільно відкривати рот, ніби ви збираєтеся вимовити букву “Про”
  • Руки кладемо на щоки
  • І починаємо м’яко відкривати рот, ніби тягнемо букву О – “оооооо” (можете тихо проспівати, якщо вам так зручніше). При цьому, ви повинні відчути, що починає відкривати рот широко, а під руками відчувається напруга. Фіксуємо таке становище на 20-30 секунд
  • Закриваємо – повторюємо

В кінці можна потягнутися і позіхнути, щоб ще більше розслабити обличчя. Впевнена, що ви одразу помітите результат – як ви розслабилися, звичайно, потрібно трохи частіше робити те вправу.