Спорт

Випираючий живіт. Причини

Всім привіт! Сьогодні поговоримо про таке поширене явище, як живіт, що вивалюється. Це стосується не лише жінок, а й чоловіків. Багато людей, які відвідують тренажерний зал або різного роду фітнес, помічали, що живіт ніяк не хоче зменшуватися і перетворюватися на кубики. Найчастіше їм нікому пояснити причину невдач у накачуванні преса.

Візьму на собі роз’яснення причин, так званого, виваленого живота. Я є фахівцем з руху і знаю багато секретів)))

Запам’ятовуємо. Причини стирчить живота, який не прибирається вправами на м’язи живота

  • ТАЗ. Нахил тазу визначає положення всього тіла і його роботу. При передньому нахилі тазу відбувається зміщення органів черевної порожнини вперед. З’являється гіперлордоз попереку (надмірна прогин у попереку) і живіт випинається вперед. Особливо це стосується тих, хто в юному (або не дуже) віці, намагаючись зробити свої сідниці більш помітними і сексуальними, перевертають таз в передній нахил, отклячивая п’яту точку і заробляють купу проблем зі здоров’ям у майбутньому.

Фото: Яндекс.картинки

Тому, мами дівчаток і особисто мами! Стежимо за неприродним положенням тазу своїх дітей і за своїм теж стежимо! Багато залишають цей звичний патерн на все життя і потім лікують у лікарів грижі поперекового відділу.

  • М’ЯЗИ ЖИВОТА. І це не про кубики і прес. Це про глибинні м’язи (поперечні і косі, які забезпечують утримання кора), про контроль центру. Цього не досягти простим закачуванням преса. Цього ми вчимося на тренуваннях з пілатесу. Про це усвідомлення і включення глибокої мускулатури і розвиток сили кора. Це навчання тіла правильної послідовності включення м’язів, де спочатку запускається робота глибоких м’язів, потім вже реагують поверхневі. Ми з часом втрачаємо цю здатність і її необхідно відроджувати.

Фото: моє. Передній нахил тазу, живіт вивалився, з’явився гіперлордоз.Фото: моє. Нейтральне положення тазу. Живіт підтягнутий без жодної напруги, надмірного прогину в попереку немає. Це здорова спина, таз, живіт, функціональне тазавое дно і вільне дихання і рух.

  • ТАЗОВЕ ДНО. Неробочий тазове дно, його дисфункція звичайно теж є причиною випираючого живота. Але дисфункція тазового дна – це наслідок неправильного дихання і положення тазу, як я писала раніше в статті про тазовому дні.
  • І, звичайно ж, ЖИР. Переїдання, зайва вага призводить до збільшення внутрішніх органів і жирового прошарку.

Таким чином при таких порушеннях центр стає неефективним, а постійне втягування живота призводить до пооблемам з диханням і тазовим дном. Замкнуте коло.

Що ж робити?

По-перше, це повинні бути коригувальні тренування, спрямовані на вирішення проблем із нейтральним вирівнюванням тазу і далі всього тіла. Чим ми і займаємось на тренуваннях.

По-друге, звичайно, налагодити харчування.

А як ви вважаєте, ваш живіт випирає?

Як думаєте, за який з перерахованих причин?

Чекаю на ваші відповіді і питання в коментарях

Підписуємося і ставимо, якщо стаття цікава (так її побачить більше людей)