Діяльність

Стояча робота: як допомогти вашим ногам

Люди, у яких стояча робота, стикаються з однією проблемою – набряком ніг і різким болем в них. Найчастіше, вже до вечора працівник починає відчувати дискомфорт, а потім і болю. Іноді, навіть важко заснути із-за цих проблем.

Крім того, як стверджують лікарі, стояча робота може призвести до виникнення варикозу! Найчастіше це виникає у перукарів, офіціантів та продавців-консультантів.

Але як же допомогти своїм ногам, якщо у мене стояча робота і я хочу продовжувати працювати? Сьогодні ми зібрали корисні поради рекомендацій лікарів, які врятують ноги від утоми:

Порада 1

Зверніть увагу на Вашу взуття. Найчастіше, неправильна взуття і призводить до набряканню ніг. Увага! Ваша взуття обов’язково повинна бути за розміром і підтримувати звід стопи.

Яке взуття підійде? Це крокси, тапочки, можна і кросівки, але вони повинні бути м’якими. Якщо ніяк не можна без каблуків, то туфлі повинні бути комфортними, а висока каблука максимально 2-3 див. Якщо буде більше, то Вам не уникнути набряку ніг.

Порада 2

Обов’язково стежте за поставою. Якщо хребет буде зігнутий, це буде давати свої наслідки на ноги.

Лікарі рекомендують робити таку вправу для красивої постави: напружувати шию і живіт на 30-40 секунд. Така вправа допоможе Вам тримати спину і плечі рівними, а живіт втягнутим.

Порада 3

У вашому раціоні повинні бути вітаміни! Вони вкрай необхідні людям, у яких стояча робота. Лікарі рекомендують вживати вітаміни групи В і С.

Порада 4

Робіть фізичні вправи. Ви можете спробувати йогу, яка сприяє зняттю набряклості ніг.

Порада 5

Робіть солоні ванни. Але перед цим обов’язково проконсультуйтеся з лікарем!

Саме помірні солоні ванни сприяють зниженню ризику виникнення подагри.

Читайте також: