Краса

Дратувати самого себе, щоб досягти самоконтролю і спокою у будь-якій ситуації. Що я можу сказати про це вправі

Я давно шукала якусь простеньку вправу, щоб вчитися самоконтролю і спокою у будь-якій ситуації. Так, ситуація набагато краще, ніж раніше, але все одно хочеться бути спокійним в різних ситуаціях, навіть найбільш непередбачуваних. А ще для эмпата це дуже важлива якість, яка допомагає справлятися з потоком чужих емоцій, які можуть заважати вам жити і бути спокійним, адже це прямий шлях витоку енергії, а відповідно і здоров’я. І тут я знайшла таку пораду і вправа, як дратувати себе для свого спокою. Що я можу сказати про це вправі – давайте подивимося.

kakprosto – вільний доступ

Давайте я не буду зволікати і одразу скажу в чому суть вправи, щоб вам було більш зрозуміло, про що йде мова. Отже, ви вирішили стати більш спокійним людиною в будь-якій ситуації, ви вирішили зайнятися самоконтролем, щоб не дратуватися з будь-якого приводу, а також не стає джерелом енергії для енерговампіра, а якщо ви емпат і також хочете самоконтролю і спокою при будь-яких напливах чужих емоцій – тоді це вправа радять нам. У чому воно полягає? В роздратування самого себе – так ми вчимося самоконтролю.

Як робити цю вправу: ну перше – ми сідаємо зручно, закриваємо очі і уявляємо, що вас дуже сильно дратує і виводить з терпіння. Я, наприклад, не люблю, коли навколо мене бігають маленькі собаки – мене це виводить з усякого рівноваги (ну от не знаю чому, хоча до цих товаришам я ставлюся нормально) Ну да ладно, сенс я сподіваюся ви зрозуміли – уявити ситуацію, яка виводить вас з терпіння і при цьому намагатися зберегти рівновагу. Важко, але можливо зберігати спокій. І в кінці можна представити в уяві, як картинка збільшується і пропадає – відразу так легко стає. І в цілому так, це вчить самоконтролю, але які плюси та мінуси я тут знайшла.

Якщо говорити про плюси, то так, це допомагає освоїти самоконтроль, вчить тримати так сказати обличчя і емоції при собі. У всякому разі виплеснути негатив на самого себе, як мінімум дивно – сам захотів це вправу виконувати. Так, пізніше відчуваєш розслаблення. Але тут є невеликий мінус, особисто для мене, а саме виводити з рівноваги самого себе трохи дивно і незвично, та ще й не завжди корисно, але якщо відкинути цей момент, то в житті ми дратуємося куди більше. І якщо так довго тренуватися, то зовнішні проблеми можуть видатися порожніми і несуттєвими, тому іноді цікаво випробувати цю вправу. Ну і під час того, як емпат відчуває чужі емоції – це також корисно. Я спробувала, і можу сказати, що ти перемикаєшся з чужих емоцій на свої, а потім тобі простіше зрозуміти, де твої відчуття, а де чужі емоції. Тому, якщо вам важко справлятися зі своєю емпатією, то можна спробувати і такий варіант.

Я думаю, що буду пробувати далі цю практику. Сподіваюся, що кому-то вона також була цікава і корисна. А як ви зберігаєте самоконтроль? Діліться своєю думкою і вправами