Краса

Частіше задавайте питання собі або як розвинути інтуїцію

Звичайно, людина може з легкістю отримувати відповіді на питання, виловлюючи їх з своєї підсвідомості. Простіше кажучи, працює інтуїція, яку називають шостим почуттям. У кого-то вона слабша, у кого-то сильніше, але нікому вона ще не завадила, так як якість це потрібне і корисне як для самої людини, так і для фізичного тіла. Але з часом, під дією суєти, тривожності, вічного поспіху людина не може почути свою інтуїцію, чому та зовсім перестає подавати сигнали. Але як можна розвинути інтуїцію, просто ставлячи собі більше запитань. Давайте подивимося – може саме вам сподобається ця вправа.

Не можна сказати, що інтуїція – це щось рідкісне і вже зовсім незвичайне. Ні, у шкірного вона є, просто в кого вона більш розвинена, а в кого менше. Зазвичай інтуїція може подавати абсолютно різні сигнали, які можна вловити не тільки, як “дивне відчуття, ніби щось буде”, а й побачити біля свого фізичного тіла. Наприклад, в області сонячного сплетення стає некомфортно, з’являється непереборне бажання зробити щось, хоча це суперечити логіці, вам хочеться кудись піти, хоча зараз не час і не місце, і т. д. Тут згодом кожен сам розуміє, яким Таким чином інтуїція може підказувати і в кожного можуть бути свої прояви, які він запам’ятовує і відразу розуміє – це інтуїція говорить. Тому слухати її потрібно і необхідно для себе самого та свого фізичного тіла.

Але постійний біг і зосередженість на проблемах, постійний надлишок думок просто не дає нам ні сил, ні часу, щоб слухати себе та свою інтуїцію. До речі, ще одним методом розвитку інтуїції та роботи своєї підсвідомості – є техніка усамітнення, коли людина залишається сама з собою на пару годин і просто відпочиває: аналізує, медитує, слухає музику. Така розслабленість загострює нашу увагу та інтуїції простіше достукатися. Але є й інша методика, де людині для розвитку власної інтуїції пропонується ставити собі питання.

Як робити вправу:

Ця вправа допомагає не чекати, коли інтуїція спрацює, а раз у раз до неї звертатися, щоб отримувати відповідь. Так, ви тренуєте себе і свої внутрішні відчуття, в результаті чого пізніше вам набагато простіше отримуватиме відповідь зі своєї підсвідомості, яка буде найбільш вірною і правильною. Що для цього потрібно: просто більше питайте себе про все. На початку можна ставити прості питання, але ставте їх так, щоб можна було відповісти “так” чи “ні”. І як тільки натренуєтесь питання можна ускладнювати.

Не намагайтеся самостійно давати відповідь – запитайте і не думайте про неї, відповідь прийде сама – ви внутрішньо відчуєте, як має бути. Просто робіть це трохи частіше, і тоді відповіді будуть приходити дуже швидко.