УРА! Практически свершилось!

11.12.2007 @ 17:18

Итак, совсем скоро будет возможно со своим номером, например, 8-050-* переходить к любому другому оператору сотовой связи, при этом сохранится старый номер (8-050-)!

АМКУ дозволив Укрчастотнагляду й УкрМІЦ створити консорціум "Український центр підтримки номерів і адрес".

Антимонопольний комітет дозволив державному підприємству "Український державний центр радіочастот" (Укрчастотнагляд) і об'єднанню "Український мережевий інформаційний центр" (УкрМІЦ) створити консорціум "Український центр підтримки номерів і адрес" (м. Київ).

Про це сказано в повідомленні АМКУ. Головною метою створення консорціуму є здійснення централізованої функції забезпечення збереження абонентських номерів — послуги, яка надається абонентові на його вимогу у випадку припинення дії відповідного договору з оператором телекомунікацій, який надає послуги на території України.

УкрМІЦ здійснює розробку, впровадження, удосконалення й забезпечення виконання правил реєстрації й підтримки доменних імен в українському національному домені ".UA". Як повідомляло агентство, адміністратором домену ".UA" виступає компанія "Хостмастер". Укрчастотнагляд видає дозвіл на використання радіочастот і радіоелектронних засобів, а також здійснює контроль за порядком використання радіочастотного ресурсу.

0http://pontoprint.com.ua/article.php?story=numbers